Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SON SEÇİM ANKETİ EDİRNE’DE BÜYÜK SES GETİRDİ

Gelecek Cumhuriyet Halk Partisidir.

Gelecek Cumhuriyet Halk Partisidir. Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi.. Yaşasın Edirne

Gezici Araştırma Merkezi tarafından 9 – 10 – 11 Mart 2024 tarihleri arasında seçmen durumunu belirlemek amacıyla yapılan araştırmada “31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan Yerel seçimde kime oy verirsiniz?” sorusunu yanıtlayan Edirne’lilerin % 45,6’sı CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Av. Filiz Gencan Akın dedi.

EN YAKIN RAKİBİNE BÜYÜK FARK ATTI

Halkın Edirne Belediye Başkanı olarak kimi görmek istersiniz sorusunda Edirnelilerin % 45.6’sı CHP adayı Filiz Gencan AKIN dediği görülüyor. % 38.7’Sİ ise AK Parti ve MHP ortak adayı Belgin İBA , % 11.7’si ise İYİ Parti adayı Hamdi SEDEFÇİ dediği görülüyor.

Edirne halkı uzun süre kararsız kaldığı son süreçte kararsızların oranı % 8.7’ye gerilediği kararsızların % 72.6’sı CHP adayı Filiz Gencan AKIN yöneldiği görülüyor.
İktidara tepkili olan Emekliler, Ev Kadınları ve Çalışan işçiler tepki oylarını CHP adayı Filiz Gencan AKIN oy
verdiği görülüyor. Edirne belediyesini kim daha iyi yönetir dediğimizde ise % 56.8 ile CHP adayı Filiz
Gencan AKIN % 28.6 ile AK Parti ve MHP ortak adayı Belgin İBA ortaya çıkıyor.

Edirne’nin Cumhuriyet kadını Av. Filiz Gencan Akın’a tam destek veren Edirneliler “20 yıldan bu yana Edirne’de kesintisiz olarak dalgalanan CHP bayrağı aynı kararlılıkla dalgalanmaya devam edecek. Cumhuriyet Kadını kızımıza, evladımıza, Atatürk’ün değerlerine ve Cumhuriyet’e sahip çıkmak için evladımız Filiz’e oy vereceğiz. Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi.. Yaşasın Edirne…Yaşasın Mustafa Kemal’in askerleriyiz. Yolumuz açık olsun.. “” dedi.