Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TRAKYANIN İLK VE TEK DEDEKTİFLİK BÜROSU AÇILDI

Edirne merkezli Trakya’nın ilk

Edirne merkezli Trakya’nın ilk ve tek dedektiflik bürosu Meric Dedektiflik bürosu açıldı. Konuyla ilgili yapılan açıklamada; “Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale ve yurt dışında faaliyet göstermekte olup belirtilen bölgelerde kurulan irtibat noktalarında ekiplerimiz göreve hazırdır.
Meric Dedektiflik bürosu her biri konularında uzman olan Asayiş, Araştırma, Cinayet, Organize suçlar, Pasaport ve yabacılar, Terör, Özel güvenlik ve VIP koruma konularında uzman emekli Polis, Gümrük muhafaza ve Özel güvenlik uzmanları ile Hukuk işlerimizi yönetecek Avukatımız tarafından kurulmuş araştırma bürosudur.
Meric Dedektiflik ve Araştırma bürosu uzun süren çalışmalar sonucunda ortaklarımız ile sahada görev yapacak olan Takip, Teknik, Analiz, ekiplerimizin eğitim ve organizasyonlara adaptasyon sürecini tamamlayarak Ofis, irtibat noktaları, araç, teknik ekipmanların tedarikini tamamlanmıştır.
Meric Dedektiflik ve araştırma büromuz yasalar çerçevesinde teknolojinin sunduğu en üst düzey ekipmanlar kullanılarak tüm Türkiye’de ve Yurt dışında hizmet vermektedir. Temel prensibimiz şartlar ne olursa olsun gizlilik ile mahremiyeti en ön planda tutmaktır.
Meric Dedektifliğe ihtiyaç duyduğunuzda sizlere en iyi ve en güvenilir hizmeti vermekten memnuniyet duyarız.
Meric Dedektiflik ve Araştırma büromuzun Başkanlık görevini Sayın Ogün KORKMAZ yürütmektedir.
Sayın KORKMAZ uzun yıllar Özel güvenlik sektöründe üst düzey yöneticilik, çeşitli makamlar ile organizasyonlar da VIP koruma görevlerini başarıyla yürütmüş Güvenlik ve VIP koruma uzmanıdır.
Her bir ortağımız Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale illerinde ki irtibat noktalarından ve Yurt dışındaki bağlantılarımızdan sorumlu olacak şekilde görevlendirmişlerdir.
Kimliğini belirtmeyen, güven vermeyen Özel Dedektif adı altındaki hiç kimseye bilgilerinizi paylaşmayınız. Verdiğiniz bilgiler aleyhinizde kullanılabilir. Müracaat ettiğiniz Dedektiflik bürosunun adres belirttiği İlde Ofisi, sabit telefonu, vergi dairesi kaydı yok ise başka bir ilde faaliyet gösteriyor ama size farklı telefonlardan ulaşmaya çalışıyorsa güvenmeyiniz. Muhakkak o ilde ki ofis adresini isteyiniz. Görüşmelerinizi sanal ortamlarda değil Dedektiflik ofislerinde gerçek kişilerle yapınız. Ofisimize ulaştığınız andan itibaren Meriç Dedektiflik sizin koruyucunuz, savunucunuz ve ortağınızdır!
Online görüşme yaparak değil, gerçek mekânda görüşme yaparak hizmet alınız.
Meriç Dedektiflik ve Araştırma büromuz dört temel noktada çalışma yapmaktadır.
Kurumsal Hizmetlerimiz
Ticari Konular ve Hileli İşlem Araştırmaları
Gizli Müşteri Araştırmaları
Şirket Araştırmaları
CEO Araştırmaları
Bayi ve Bayilik Araştırmaları
Personel Araştırmaları
Sahte Ürün, Marka ve Patent Araştırmaları
Kuruluşa Özel Araştırma ve Takip
Rakip Firma Araştırması
İhale Öncesi Araştırmalar
Bireysel Hizmetlerimiz
Çocuk ve Gençlerin Araştırılması
Miras ve Soykütüğü Araştırması
İnternet Suçları ve Güvenlik Analizi
Evlilik Öncesi Araştırması ve Takip
Eş Takibi ve Araştırılması
Boşanma Davalarına Delil Toplama
Velayet Davalarına Delil Toplama
Kişiye Özel Araştırma ve Takip
Yurtdışı Takip ve Araştırmaları
Yurtdışı takip genellikle çeşitli durumları kapsayan geniş bir konsepttir. Kişisel İlişkiler ve Takip, Kurumsal ve Ticari Takip, Mülkiyet ve Varlık Koruma, Hukuki Destek, Finansal Araştırmalar, Sigorta ve Tazminat Araştırmaları, Bilgi Toplama ve İnternet Araştırmaları yapabilmekteyiz.
Böcek ve Dinleme Cihazı Tespit Taraması
Böcek ve dinleme cihazı tespit taraması, bir kişinin özel alanına izinsiz giren ve iletişimlerini izleyen cihazların tespiti ve kaldırılması için yapılan bir güvenlik önlemidir. Profesyonel ekip ve cihazlarımız ile güvenliğinizi sağlıyoruz.” denildi.