Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TÜMKİAD İL Başkanı Kurum’dan Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar’a Ziyaret

Tüm Kalkınma İş İnsanları

Tüm Kalkınma İş İnsanları ve Girişimciler Derneği (TÜMKİAD) Edirne İl Başkanı Oğuz Kurum Ankara’da Türkiye atletizm federasyonu Başkanı Fatih Çintimar’ı ziyaret etti.

Ziyaretten büyük memnuniyet duyan Türkiye atletizm federasyonu Başkanı Fatih Çintimar, Serhad Şehri Edirne’nin  kendisinde çok özel bir yeri olduğun ifade ederek tüm Edirneli hemşerilerine ve sporseverlere  selamlarını iletti.

9. Uluslar arası Edirne Yarı Maraton Kayıtlarının devam ettiğini ifade eden Başkan Çintimar; “9. Uluslararası Edirne Yarı Maratonu Kayıtları Açıldı. Uluslararası Edirne Maratonu ile Sınırları Aşıyoruz ve Dostluğa Koşuyoruz. Balkan Ülkeleri Dostluk Grubu Spor Kulübü tarafından düzenlenen 9. Uluslararası Edirne Maratonu bildiğiniz gibi  21 Nisan 2024 Pazar günü saat 09:00’da başlayacaktır. Kontenjan 1000 kişi ile sınırlıdır. Başvurular 15 Nisan 2024’e kadar internet sitesi üzerinden yapılacaktır.” Dedi.

Tüm Kalkınma İş İnsanları ve Girişimciler Derneği (TÜMKİAD) Edirne İl Başkanı Oğuz Kurum ile Edirne üzerine çeşitli istişarelerde bulunan Türkiye atletizm federasyonu Başkanı Fatih Çintimar sporcu dostu Serhad Şehri Edirne’yi en kısa sürede ziyaret edeceğini ifade etti.