20-24 Aralık tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilen “TÜRKİYE ARENA KULÜPLER ARASI KISA KULVAR YILDIZ, GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI”nda Edirne’yi Edirnespor Su Sporları Kulübü temsil etti.
![](https://www.edirneajans.com/wp-content/uploads/2023/12/yuzme.jpg)
Antrenörleri Fulya Terzi önderliğinde müsabakalara katılan sporcular Zeynep Yurtsever, Poyraz Tezen ve Deniz Andaç Bozkurt başarılı sonuçlar elde ettiler. Müsabakalar hakkında değerlendirmede bulunan Fulya Terzi “ Sporcularımız ile Eylül ayından itibaren çalışmalara başladık.
![](https://www.edirneajans.com/wp-content/uploads/2023/12/yuzme3.jpg)
3 ay gibi kısa bir sürede çalışmalarımız meyve vermeye başladı ve Türkiye şampiyonasında başarılı sonuçlar elde ettik. Zeynep Yurtsever katıldığı ilk Türkiye Şampiyonasında 2 farklı branşta en iyi derecelerini yüzerek Türkiye 6.’sı oldu ve B Final’e katılarak tecrübe elde etti. Tabii ki hedeflerimiz çok daha yüksek henüz yolun başındayız ve emin adımlarla ilerliyoruz. Edirne’yi yüzmede tekrar başarılı günlerine döndüreceğiz.” dedi.
![](https://www.edirneajans.com/wp-content/uploads/2023/12/yuzme2.jpg)