Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

 Türkyılmaz, ‘’ÖN  SEÇİMİ DE KAZANACAĞIM’’

Edirne Belediye başkan aday

Edirne Belediye başkan aday adayı Ergun Türkyılmaz yaptığı açıklamada; “Edirne Merkez de 4 şubatta yapılması planlanan ön seçimde iddialiyiz”Ankette açık ara birinci çıktım ,ön seçimdende birinci çıkacağımı iddia ediyorum.
21 Eylül 2023 de aday aday lığımı açıkladık(4 ay 10 gün önce) ve 4 aydır sahada çalışıyoruz.,bunun karşılığı olarak Yapılan anketlerde birinci çıkarak halkımız bize takdirini gösterdi.”Anket sonuçları açıklanmadı ama bizim açık ara birinci çıktığımız yönünde bilgiler geldi.Bir tek elimize net belge ulaşmadı.Halkın bize gösterdiği ilgiyi Ön seçimde üyelerinde göstereceğini düşünüyoruz.Ön seçimde biz birinci çıkacağımızı iddia ediyoruz.
Halkımıza bu şehirde farkındalık yaratacağımızı,bu şehri zeki,çalışkan ,hayalleri olan,liyakatli uzman kadrolarla birlikte yöneteceğimi anlattık.Edirne’de yaşayan insanların gurur duyacağı bir şehir yaratacağımıza inaniyorum”

BU ÇAĞRI HEPİNİZE, HEPİMİZE..

“Gelin hep birlikte değiştirelim ve gelin hep birlikte hayal ettiğimiz içinde yaşamaktan mutluluk duyacağımız kentleri hep birlikte inşa edelim.”
Partimiz 2024 Yerel seçimlerinden başarıyla çıkacaktır.
Belediye Başkanlıkları, İl ve Belediye Meclis üyelikleri sayılarımızı artırmış olduğumuzu hep birlikte göreceğiz.
“Çocuklarımızın hayal ettikleri kentleri” onlara sunmak için ,
kendilerinin değil kentlerinin başkanları olmak için yola çıktık.
Artık yeter ! Bıktık ! Darlandık ! diyerek yola çıktık…


Bizler Belediye Başkanlığına değil kentin hakkını vermek için İlin yönetimine talibiz.
Sağlıklı , Mutlu , Sosyal ve Ekonomik yönden güçlü , Canlı , Kendine değil Kentine çalışan Başkan ve her şeyden önemlisi Çocuklarımızın hayal ettiği kentlerimizi kurmak için Belediye Başkanı, Belediye ve İl Genel Meclis adaylarımızla yola çıktık.
Bu süreçte yaşadıkları kentlerden mutsuz olan ve daha iyi kentlerde yaşamanın hakları olduğuna inanan herkesi Bizle beraber olmaya davet ediyoruz, bekliyoruz.
Gelin hep birlikte değiştirelim ve gelin hep birlikte hayal ettiğimiz içinde yaşamaktan mutluluk duyacağımız kentleri hep birlikte inşa edelim.
Bu çağrı hepinize, hepimize.

Ön seçimde biz kazanacağız ,siz kazanacaksınız ,EDİRNE KAZANACAK UNUTMA” dedi.