Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali Sezer’den EFOD’a Ziyaret

Edirne Valisi Yunus Sezer,

Edirne Valisi Yunus Sezer, önceki gün Edirne Fotoğraf Sanatı Derneği’ni ziyaret etti.
Vali Sezer’i Edirne Fotoğraf Sanatı Derneği (EFOD) Başkanı Serdar İyiiz ağırlayarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İyiiz Vali Sezer’e derneğin yapmış olduğu faaliyetleri anlatarak, dernek kütüphanesini gezdirdi.
Dergi ve kitapları inceleyen Vali Sezer, derneğin çalışmalarını ve kütüphanenin Edirne için bir kazanç olduğunu belirtti. Vali Sezer dernekte birkaç saatini ayırarak EFOD üyeleri ile sohbet etti. Sohbet esnasında Vali Sezer, EFOD’un çalışmalarını ve nasıl bir binada, dernekte yürütüldüğünü ziyaret kapsamında şahit olduğunu belirterek, EFOD’un bir tabela derneği olmadığını, dernekle ilgili çok farklı yerlerden, olumlu,güzel dönüşler aldığını dile getirdi. Topluma böyle faydalı ve kurumsal bir dernek olduğu için EFOD ailesine teşekkür etti. Vali Sezer, topluma hizmet edilen bir dernek olduğu için EFOD’un valiliğin bir kurumu olarak kabul ettiğini belirterek, valiliğe bağlı çeşitli müdürlüklerle EFOD arasında protokoller yapılarak ortak projeler yapacaklarını sözlerine ekledi.
EFOD Başkanı İyiiz de Edirne’de fotoğraf ve sanat adına valiliğin tüm birimleriyle her konuda beraber çalışabileceklerini ve bundan büyük memnuniyet duyacaklarını dile getirdi. Derneğin seminerler ve atölyeler kapsamında bir çok çalışmaya imza attığını vali Sezer’a aktardı.