Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

YAPARSA “FİLİZ BAŞKAN” YAPAR….

Göreve geldiği günden bu

Göreve geldiği günden bu yana ilk bir yıl içerisinde ki hedefinin altyapı ve üst yapıdan kalan kısımları bitirmek olduğunu ifade eden Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın çalışmaları hızlandırdı.


Edirne’nin ilk kadın Belediye Başkanı olarak seçim sürecinde halkın büyük desteği ile göreve gelen Başkan Gencan Akın, Atatürk Bulvarı’nın DSİ ve Migros arasındaki güzergahta asfalt çalışması yapan Edirne Belediyesi Fen işleri ekiplerini ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.


Sabahın erken saatlerinden itibaren D-100 Karayoluna adeta çıkarma yaparak güzergahı şantiyeye çeviren Belediye Fen işleri ekiplerinin çalışma stili de büyük takdir topladı.


Güzergah çevresinde bulunan esnafın da yolun kenarına gelerek asfalt çalışmalarını yakından takip ettiği dikkat çekerken, özellikle yolun bitişiğinde bulunan Sanayi sitesinden bir çok esnaf kaldırım kenarına gelerek asfaltlama çalışmalarını izledi. Başkan Gencan Akın’ı kısa sürede yaptığı çalışmalar nedeniyle takdir eden esnaf; “Özellikle bu anayolumuz çok kötüydü. Önceki dönem Belediye Başkanımız içme suyu şebekemizi yenileyerek buradan boruları geçirmişti. Üzerine asfalt yapıldı ama belli bir süreden sonra çökmeler olabiliyor. Şimdi başkanımız Filiz hanım sağ olsun bu derdi kökünden çözdü. Şehrimizin ana yolu daha modern ve daha iyi. Başkanımıza Edirneliler olarak, Sanayi esnafı olarak teşekkür ederiz.” Dediler.