Hoşgeldiniz  

YENİ SANAYİ SİTESİNDE ASFALT ÇALIŞMASI

admin | 28 Temmuz 2023 | Tüm Manşetler, Ulaşım A- A+

YENİ SANAYİ SİTESİNDE ASFALT ÇALIŞMASI

Sanayi Sitesinde Asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Edirne Belediyesi Fen işleri ekipleri Yeni Sanayi Sitesinde bozulan yerlere yama çalışması yaptı. Sabah saatlerinde Yeni Sanayi sitesini adeta Şantiyeye çeviren ekipler Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın  önderliğinde Sanayi Sitesindeki bozuk olan yollarda asfaltlama çalışması yaptı. Yeni Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Çiftçi, Başkan vekili Adnan Taşkın ve yönetim kurulu üyeleri çalışmaları Belediye Başkan Yardımcısı Yaver Tetik ile birlikte yerinde takip ederek Fen İşleri ekiplerinde bilgi aldı.

Yeni Sanayi Sitesi Başkanı Ayhan Çiftçi gazetemize yaptığı açıklamada; “Başta, Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan’a, Edirne Belediye Başkan Yardımcımız Yaver Tetik’e ve Fen İşlerine teşekkür ederiz. Yaver Başkanımızı ne zaman arasak, sitemizin en ufak bir sorununda bize her zaman yardımcı oldu. Sayın Başkanımız Recep Gürkan’ın talimatları  ile sitemizde bozuk olan yerlerin  asfaltlama çalışmaları yapıldı. Emeği geçen herkese tekrar teşekkür ederiz.” Dedi.

Çalışmaları yerinde takip eden Belediye Başkan Yardımcısı Yaver Tetik yaptığı açıklamada; “İlimizde altyapı çalışmaları biten bölgeleri hızla asfaltladık. Sanayi sitemizin altyapı çalışması tamamlanmadığı için, sitemizde bozuk olan yerleri yama yaparak sorunu giderdik. İnşallah en kısa sürede burasının da altyapı çalışmalarını bitirip, ardından asfaltlanarak anahtar teslimi iş yapacağız.” Dedi.  

Loading

Paylaşın:
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 Edirne Ajans Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.