Hoşgeldiniz  

Yıldırım’da  Gürkan’a miting gibi karşılama

admin | 24 Ekim 2023 | Politika, Tüm Manşetler, Yaşam A- A+

Yıldırım’da  Gürkan’a miting gibi karşılama

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan Yıldırım’da mahalle sakinleri tarafında Türk bayrakları ile karşılandı. Miting havasında geçen buluşmada Yılıdırımlılar Gürkan’a sevgi selinde bulundu.  Gürkan’ı bağrına basan Yıldırım halkının gösterdiği  sıcak ilgiden büyük memnuniyet duyan Başkan Gürkan; “Bizleri büyük bir içtenlikle karşılayan tüm hemşehrilerime sonsuz teşekkürler” dedi.

Her gittiği mahalle buluşmasında miting havasında büyük bir coşku ve sevgi seliyle karşılanan Başkan Gürkan’ı siyasi rakiplerinin de yakından takip ettiği ve 2024 yılı Mart ayında gerçekleşecek olan Yerel Seçim sürecinde aday olmaları halinde  Gürkan’a rakip olmak için yeni strateji planları üzerinde çalıştıkları ifade ediliyor.  

YILDIRIMLILAR GÜRKAN’I BAĞRINA BASTI

Alanı dolduran yüzlerce  mahalle sakini ellerinde Türk bayrakları ile Başkan Gürkan’a  bugüne kadar yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek destek mesajı verdi.  Miting havasında geçen  mahalle buluşmasında konuşan Başkan Gürkan; “Bu akşam Yıldırım Hacı Sarraf ve Yıldırım Beyazıt Mahallesi sakinleri ile bir araya geldik, çaylarını içtik, sohbet ettik.

“60 YILLIK KANAYAN YARA ÇÖP SORUNU KÖKÜNDEN BİTTİ”

Göreve geldiğimiz 2014 yılında vahşi depolama alanından, eski çöplükten yayılan kokudan kapısını, penceresini açamaz haldeydi Yıldırımlılar… O gün onlara bir söz verdik ve Edirne Katı Atık Düzenli Depolama ve Bertaraf Tesisleri ile halkımızı bu ızdıraptan kurtardık.

Şimdi sıra Yıldırım’ımızı daha da güzelleştirmekte.

Dün olduğu gibi bugün de yarın da verdiğimiz sözü tutmaya, halkımızın derdine derman olmaya; vatandaşlarımızın mutluluğu, refahı, huzuru için aşkla çalışmaya devam edeceğiz 🫶

Bizleri büyük bir içtenlikle karşılayan tüm hemşehrilerime sonsuz teşekkürler 🙏” dedi.

Loading

Paylaşın:
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 Edirne Ajans Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.