Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÜNİVERSİTELİ GENÇLERE HAYAT DERSİ

Edirne’nin tanınmış simalrından Tarihi

Edirne’nin tanınmış simalrından Tarihi Ciğerci Bahri Bey, Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen, ‘uygulamalı Girişimcilik Dersi’ kaosamında öğrencilerle bir araya gelerek, girişimcilik tecrübelerini paylaştı.

Öğretim Görevlisi Orkun Akman’ın katılımıyla gerçekleşen toplantıda, gençler Bahri Dinar’ın girişimclik yolundaki anılarını ve tecrübelerini dinledi. Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda, SBMYO Müdürü Prof. Dr. Mustafa Hatipler öncülüğünde düzenenen ‘Uygulamalı Girişimcilik Dersi’nin konuğu, Edirne Tava Ciğeri’nin tanıtımında byük katkıları olan ve girişimcilik alanında gençlere örnek oluşturan Tarihi Ciğerci Bahri Bey’in kurucusu, Bahri Dinar oldu.

Yarattğı markasının hikayesni gençlerle paylaşan ve bu yolda yaşadığı zorlu süreçleri gençlerle paylaşayan Bahri Dinar, “İnandığınız yolda asla yılmayın, yorulmayın. Benim bu süreçte çok zor günlerim oldu, ümitsizlğe kapıldığım zamanlar çok oldu. Anca başarı, sabır ve emek işi. Sizlerde inandığınız yolda yılmadan yürürseniz, bir gün başarıyı yakalayacaksınız” dedi.