Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

PAZARDERE’LİLER VALİ SEZER’İ BAĞRINA BASTI

Edirne Valisi Yunus Sezer

Edirne Valisi Yunus Sezer İpsala programı kapsamında Pazardere köyüne ziyaret gerçekleştirdi. Vali Sezer’in İpsala programına İpsala Kaymakamı Ömer Sevgili, İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, Vali Yardımcıları, İpsala Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Dalkıran, Köy muhtarları, STK ve Oda yöneticileri, Daire amirleri ve Kamu Kurum Müdürleri katıldı.

İl genelinde Muhtarlarla buluşmaya ve yapılan çalışmaları yerinde takip etmeye devam eden Vali Yunus Sezer, İpsala ilçesine bağlı Pazardere köyünde köy muhtarları ile bir araya geldi.
Pazardere köyünde Muhtar Şakir Balcı ve köy halkı tarafından karşılanan Vali Sezer köy halkı ile tek tek tokalaşıp vatandaşların hal ve hatırını sordu.

Samimi bir havada gerçekleşen ve önceki toplantıda iletilen talepler ile ilgili çalışmaların değerlendirildiği buluşmada Vali Sezer, “Amacımız burada hem sizlerle bir araya gelmek, hemde yapılan işleri yerinde görmek, güzel işlerin güzel çalışmaların yapıldığını görüyoruz. Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.


Vali Yunus Sezer, Geçtiğimiz ay İpsala’da gerçekleştirdiği Muhtarlar buluşmasında iletilen talepler ile ilgili çalışmaların %95’inin tamamlandığını söyledi.
Pazardere köyü muhtarı Şakir Balcı burada yaptığı konuşmada Vali SEZER’den köy yolunun yapılması ve Açık düğün salonu zeminin kilit parke yapılmasını talep etti.


Edirne’ye bağlı tüm köylerde olduğu gibi Pazardere köyü’nün de sorunları ile yakından ilgilenen Vali Sezer Muhtar Şakir Balcı’ya; “Başka bir ihtiyacınız varsa söyle, köye gelmişken köyünüzün tüm ihtiyaçlarını karşılayalım” dedi.


Vali Sezer’in ziyaretinden büyük memnuniyet duyan Pazardereliler adına konuşan Muhtar Şakir Balcı; “Devletimizin yanımızda olduğunu hissetmek, sorunlarımıza kısa sürede çözüm bulunması bizleri ayrıca gururlandırmıştır. Allah devletimize zeval vermesin. Köyümüzü ziyaret eden ve sorunlarımızı dinleyen sayın Valimize köyüm adına teşekkür ediyoruz.” Dedi.
Valimiz Yunus Sezer, Pazardere köyümüzdeki muhtarlar buluşmasının ardından İpsala ilçemize bağlı Esetçe ve Yenikarpuzlu beldelerimizi ziyaret etti.