Edirne Valisi Yunus Sezer, İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek bilgilendirme aldı.
![](https://www.edirneajans.com/wp-content/uploads/2023/08/vali-yunus-sezer-ziyaret-jandarma-emniyet5.jpeg)
İlk ziyaretini İl Jandarma Komutanlığına yapan Vali Yunus Sezer İl Jandarma Komutanı Albay Suat Dönmez tarafından karşılanmasının ardından yapılan asayiş ve güvenlik çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
![](https://www.edirneajans.com/wp-content/uploads/2023/08/vali-yunus-sezer-ziyaret-jandarma-emniyet2.jpeg)
Jandarma Komutanlığı ziyaretinin ardından İl Emniyet Müdürlüğüne geçen Vali Sezer, İl Emniyet Müdürü Onur Karaburun tarafından karşılandı. Valimiz Yunus Sezer; Emniyet Müdürlüğümüzün yapmış olduğu çalışmalar ile ilgili brifing aldı.
![](https://www.edirneajans.com/wp-content/uploads/2023/08/vali-yunus-sezer-ziyaret-jandarma-emniyet.jpeg)
![](https://www.edirneajans.com/wp-content/uploads/2023/08/vali-yunus-sezer-ziyaret-jandarma-emniyet3.jpeg)
![](https://www.edirneajans.com/wp-content/uploads/2023/08/vali-yunus-sezer-ziyaret-jandarma-emniyet4.jpeg)
![](https://www.edirneajans.com/wp-content/uploads/2023/08/vali-yunus-sezer-ziyaret-jandarma-emniyet6.jpeg)
![](https://www.edirneajans.com/wp-content/uploads/2023/08/vali-yunus-sezer-ziyaret-jandarma-emniyet7.jpeg)
![](https://www.edirneajans.com/wp-content/uploads/2023/08/vali-yunus-sezer-ziyaret-jandarma-emniyet8.jpeg)