Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali Yunus Sezer, Keşan’da muhtarlarla bir araya geldi.

Edirne Valisi Yunus Sezer,

Edirne Valisi Yunus Sezer, Çamlıca Köyü’nde Keşan’a bağlı köy muhtarları ile aylık toplantı için tekrar bir araya geldi.
Çamlıca köyünde gerçekleşen buluşmada, Vali Yunus Sezer’in geçen ay Keşan ilçemizde yaptığı toplantıda gündeme gelen konular ile ilgili başlatılan ve tamamlanan çalışmalar değerlendirildi.

Vatandaşa yapılacak hizmetler için kurum ayrımı yapmadıklarını, bütün kaynakları ortak kullanarak tüm kurumlarımızın ortak bir çalışma içerisinde olmasının faydasını ve bereketini yaşadıklarını belirten Vali Sezer: “ Sıcak asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Bu sene 25 km’lik bir yolu hava şartları iyi olduğu takdirde bitireceğiz. Seneye de 150 km’lik bir sıcak asfalt yapacağız. Hedefimiz, başta grup yolları olmak üzere, 3 sene içerisinde bütün köylerimize sıcak asfalt yol yapmak. Artık sathi kaplama yolu bir kenara bırakmak istiyoruz.15-20 yıl dayanabilecek son derece kaliteli yolları vatandaşlarımıza bir eser olarak bırakmak istiyoruz.” dedi.

Vali Yunus Sezer, ilçe programı kapsamında yaptığı Muhtarlar buluşmasının ardından Beğendik ve Yenimuhacir Belde Belediye Başkanlarını ziyaret ederek sunulan hizmet ve çalışmalarla ilgili bilgi aldı. İlçemizde 100 adet çöp konteyneri köylerimize dağıtıldı. Mecidiye Köyü Çeltik Barajına arıtma sistemi kurularak su takviyesi yapılması işi tamamlandı. Orhaniye İlköğretim Okulu ve Keşan’a gelen öğrencilerimiz için yolcu durakları yapım işi tamamlandı. Karacaali köyü gölet ihtiyacı çözüme kavuşturuldu. Karacaali Köyü kanalizasyon sisteminin ana hat bağlantısındaki sorun çöz
Çelebi Köy kanalizasyon çalışmaların ve foseptik çukuru işi tamamlandı.