Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KURUM’DAN SAĞLIK BAKAN YARDIMCISI KIRBIYIK’A ZİYARET VE ANKARA TEMASLARI

TÜMKİAD Edirne İl Başkanı

TÜMKİAD Edirne İl Başkanı ve İş İnsanı Oğuz Kurum, önceki dönem Edirne Valisi olarak görev yapan ve geçtiğimiz aylarda Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Sağlık Bakan Yardımcısı olarak atanan H. Kürşat Kırbıyık’a makamında nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Tüm Kalkınma ve Girişimci İş İnsanları Derneği (TÜMKİAD) Edirne İl Başkanı ve İş İnsanı Oğuz Kurum, Ankara temasları kapsamında ilk olarak önceki dönem Edirne Valiliği görevini başarıyla yürüten ve Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile geçtiğimiz aylarda Sağlık Bakan Yardımcılığı görevine getirilen H. Kürşat Kırbıyık’a, makamında nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette, Kurum’a Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Danışmanı İsmail Polater’de eşlik etti.


BAKAN KIRBIYIK KURUM’A TEŞEKKÜR ETTİ


Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen nezaket ziyaretinde, Bakan Kırbıyık Kurum’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, çalışma ve iş hayatında başarılar diledi.
TÜMKİAD Başkanı Kurum’da, “Sağlık Bakan Yardımcımız Önceki Dönem Edirne Valimiz Kıymetli Büyüğümüz Sayın H. Kürşat Kırbıyık beyefendiyi makamında ziyaret ettik. Değerli Bakanımıza bizlere göstermiş olduğu yakın ilgi ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.


PROF. DR. NİHAT HATİPOĞLU İLE BİR ARAYA GELDİ


Kurum, Ankara temasları kapsamında Gazi Meclis’te, ünlü Türk İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile bir araya geldi. Gazze’de yaşanan dram ve İslam coğrafyasında yaşanan sorunlar ile ilgili görüş alışverişinde bulunduklarını dile getiren Kurum, “Ünlü Türk İlahiyatçı ve Akademisyen Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu hocamız ile Filistinde yaşanan zulüm başta olmak üzere coğrafyamızla alakalı merak ettiğimiz konuları hasbihal etme ve kendisinin engin fikir ve düşüncelerinden faydalanma şansımız oldu. Kıymetli hocamıza yaşamında başarılar ve esenlikler diliyoruz” ifadelerini kullandı.

ADALET ESKİ BAKANI GÜL İLE TBMM’DE SICAK GÖRÜŞME


TÜMKİAD Edirne İl Başkanı ve İş İnsanı Oğuz Kurum, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde, 2017-2022 yılları arasından Adalet Bakanlığı görevini başarıyla yürüten, aynı zamanda Ak Parti Gaziantep Milletvekili olan Abdulhamit Gül ile bir araya geldi. Kurum, Bakan Gül’e bölgedeki faaliyetleri ve çalışmaları ile ilgili bilgiler vererek, “Türkiye Cumhuriyeti Önceki Dönem Adalet Bakanı Kıymetli Büyüğümüz Sayın Abdulhamit Gül beyefendi ile Gazi Meclisimizde istişare etme şerefine nail olduk. Bizlere göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan ötürü kendisine saygı ve şükranlarımızı sunduk” diye konuştu.